Tepelná čerpadla DEHER AIRTERM

DEHER AIRTERM 

vzduch - vzduch

AIRTERM

DEHER je značka, za kterou stojí lídr v oboru vytápění ve střední Evropě - společnost DEFRO. Jsme dovozcem a distributorem moderních tepelných čerpadel, která jsou jedním z nejspolehlivějších a nejbezpečnějších zdrojů tepla.

Naším cílem je komfort uživatele. Proto se zaměřujeme na dodávky zařízení nejvyšší kvality. Zařízení, která jsou pro nás navrhována, jsou sestavována pod dohledem našich odborníků a poté procházejí četnými testy a zkouškami v naší laboratoři. Zakládáme si také na dobré spolupráci se zkušenými značkami. Proto si velmi vážíme spolupráce s DEFRO v oblasti výměny technologií, toku informací a široce pojatého know-how.

Jsme značka pro každého. Právě pro vás optimalizujeme procesy zásobování tak, aby splňovaly požadavky moderního trhu, aby naše zařízení byla co nejefektivnější, nejhospodárnější a nejekologičtější. Tepelná čerpadla značky DEHER jsou zařízení, kterým můžete důvěřovat. Navždy.

Tepelná čerpadla značky DEHER jsou nejnovější generací čerpadel vzduch-voda. Jedná se o zdroj tepla, který předává energii získanou z okolního prostředí do systémů ústředního vytápění a ohřevu vody v domě. Tato zařízení mají ve standardu nejen funkci vytápění, ale také chlazení. Lze je tedy používat nejen v zimě, ale i během horkých letních dní ke snížení teploty v domě.

Značka DEHER v současné době nabízí čtyři tepelná čerpadla typu vzduch-voda/monoblok. Jedná se o spolehlivá zařízení, která kombinují vysoký výkon s moderním designem. Tepelné čerpadlo je možné pořídit i s dotací, neboť v rámci programů "Nová zelená úsporám" a "kotlíkové dotace" je lze na montáž tohoto zařízení čerpat. Tepelná čerpadla DEHER jsou odpovědí na vaše potřeby.

Online rezervace

Zarezervujte si místo včas. Rezervaci vám potvrdíme e-mailem.

Tepelná čerpadla DEHER AIRTERM